KONST / Litografier / Färglitografi 11901004
nr 1190 1004
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 200/260. Motivet: 42x54 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 juni 2018
kl 19:43:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson